BioGaia Damla

BioGaia Probiyotik Damla

BioGaia DamlaBioGaia Probiyotik damla, koliği azaltmanın, sindirim sisteminin sağlığını ve çalışmasını iyileştirmenin ve bağışıklığı güçlendirmenin basit, güvenli ve kullanışlı bir yoludur. Gıdalara ve içeceklere eklenebildiği için ya da kaşıkla verilebildiğinden yenidoğanlar ve küçük çocuklar veya çiğneme tabletlerini kullanamayan yetişkinler için mükemmel bir üründür.

Damla formunda, yağ ile kaplanmış Lactobacillus reuteri (L. reuteri) bulunur. Günde sadece beş damla, önerilen günlük doz olan 100 milyon aktif L. reuteri Protektis içerir. Bu doz, zararlı bakterilerle mücadele ederek, sindirim kanalında sağlıklı bir denge oluşturmaya yeterlidir.

  • Dünyada damla şeklindeki ilk probiyotik üründür.
  • Hem çocuklar, hem de yetişkinler için tamamen güvenlidir.
  • İnfantil koliği azalttığı klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.
  • Sindirim sisteminin sağlığını ve çalışmasını iyileştirdiği ve bağışıklığı güçlendirdiği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.
  • Yenidoğan ve çocuklara kolaylıkla uygulanabilir.
  • Emzirmeyi ya da gıdaların tadını etkilemez. İçerdiği prebiyotik ile diyare, konstipasyon gibi nedenle bozulmuş barsak florasının normalde döndürülmesi ve sindirim sisteminin düzenlenmesi tedavisine yardımcıdır.

Sindirim sistemindeki mikrofloranın dengesini oluşturup, sindirim sistemi sağlığı ve fonksiyonlarının düzeltillmesine yardımcı; kullanımı basit ve güvenli bir seçenektir.

BioGaia antibiyotiğe bağlı yan etkileri azaltır.

Helicobacter pylori enfeksiyonunu tedavisi amacıyla antibiyotik kullanılan hastalarda, Biogaia çiğneme tableti tedaviye eklendiğinde diyarenin sıklığı ve şiddetini azaltmıştır. Diyarenin yanısıra, BioGaia Damla grubunda konstipasyon, abdominal gerginlik, epigastrik ağrı ve geğirme gibi semptomlarda da düzelme sağlanmıştır.

Gerek yetişkinlerde, gerekse çocuklarda kullanımı güvenlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *